تلفن تماس: ۰۹۱۰۱۶۸۱۱۳۸ - ۰۲۱۸۸۴۵۸۶۱۹

شنبه تا چهارشنبه از ۹ صبح تا ۱۷ و پنجشنبه تا ۱۲:۳۰

ماشین حساب برق خورشیدی به شما کمک می کنه تا پکیج برق خورشیدی مورد نیاز خودتون رو با وارد کردن لیست مصرف کننده های الکتریکی و الکترونیکی، محاسبه کنید. این ماشین حساب فقط مناسب نیروگاه خورشیدی جدا از شبکه هست. نیروگاه برق خورشیدی جدا از شبکه دارای باتری است و به صورت کاملا مجزا از شبکه برق شهری کار می کنه و مناسب نقاطی هست که دسترسی به برق شهری وجود ندارد.

هر مصرف کننده الکتریکی دارای یک توان الکتریکی با واحد وات است. برای مثال یک لامپ معمولی دارای توانی در حدود ۱۵ وات است. در صورتی که یک ساعت روشن باشد، انرژی معادل ۱۵ وات-ساعت مصرف می نماید. همین لامپ اگر ۲ ساعت روشن باشد، انرژی مصرفی آن به ۲ برابر یعنی ۳۰ وات ساعت می رسد.

برای شروع باید وسایل الکتریکی خود را به صورت مجزا به جدول زیر اضافه کنید و در نهایت روی گزینه محاسبه سیستم خورشیدی کلیک نمایید. برای اضافه کردن وسایل الکتریکی کافی است از قسمت انتخاب وسیله الکتریکی، وسیله مورد نظر را انتخاب کنید. پس از انتخاب سیستم به صورت خودکار توان مصرفی و مدت زمان کارکرد در طول شبانه روز را انتخاب می نماید.

اگر نیاز به تغییر است، مقادیر توان الکتریکی و تعداد و تعداد ساعت کاری را تغییر دهید و در غیر این صورت بر روی دکمه اضافه به لیست مصرف کننده ها کلیک نمایید.

لطفا حداقل یک مصرف کننده به لیست اضافه کنید

حداکثر توان خروجی نیروگاه خورشیدی

۰ وات

حداکثر انرژی مصرفی روزانه

۰ وات ساعت


پنل خورشیدی مورد نیاز:

ابتدا مصرف کننده ها را انتخاب و سپس روی کلید محاسبه کلیک کنید

باتری خورشیدی مورد نیاز:

ابتدا مصرف کننده ها را انتخاب و سپس روی کلید محاسبه کلیک کنید

اینورتر خورشیدی مورد نیاز:

ابتدا مصرف کننده ها را انتخاب و سپس روی کلید محاسبه کلیک کنید

شارژکنترلر خورشیدی مورد نیاز:

ابتدا مصرف کننده ها را انتخاب و سپس روی کلید محاسبه کلیک کنید


تماس با

کارشناسان سولارنیرو

این محاسبه گر صرفا قطعات اصلی نیروگاه خورشیدی رو بر اساس وسایل الکتریکی شما محاسبه و پیشنهاد می کنه و برای اجرای کامل نیروگاه نیاز به قطعات دیگری چون سازه پنل خورشیدی، سیم و کابل، تجهیزات حفاظتی و .. است که متناسب با شرایط محل نصب محاسبه می گردد. توصیه می شود برای طراحی دقیق تر سیستم برق خورشیدی با کارشناسان ما در سولارنیرو در تماس باشید.

021 88 45 86 19

0910 168 11 38


لیست قیمت محصولات

لیست قیمت تجهیزات برق خورشیدی شامل پنل خورشیدی، باتری، شارژکنترلر، اینورتر و ....

مشاهده
آشنایی با برق خورشیدی

آشنایی با ساختار و قطعات مهم نیروگاه خورشیدی جدا از شبکه

مشاهده
To Top