تلفن تماس: ۰۹۱۰۱۶۸۱۱۳۸ - ۰۲۱۸۸۴۵۸۶۱۹

شنبه تا چهارشنبه از ۹ صبح تا ۱۷ و پنجشنبه تا ۱۲:۳۰

برق خورشیدی، صنعتی جدید در کشور عزیزمان ایران است و همانند سایر صنایع دارای زمینه های کاری مختلف است. هر نیروگاه برق خورشیدی از پنل خورشیدی، قطعات الکتریکی مانند اینورتر، شارژکنترلر، قطعات حفاظتی و قطعات مکانیکی مانند سازه پنل خورشیدی تشکیل شده است. نحوه طراحی نیروگاه خورشیدی، انتخاب قطعات و نصب و اجرای آن نیازمند شناخت و دانشی است که هر شخصی می تواند با گذراندن یک دوره جامع آموزش برق خورشیدی به آن مسلط شود.

دوره های آموزشی حضوری متنوعی در کشور برگزار می شود و همچنین کتاب و منابع آموزش زبان اصلی بسیاری در این حوزه وجود دارد. شرکت سولارنیرو به منظور افزایش آگاهی و آشنایی متخصصان صنعت برق با انرژی خورشیدی و نیروگاه برق خورشیدی، تلاش کرده تا دوره ای آموزشی را در این سایت قرار دهد تا تمام عزیزانی که قصد آشنایی با این صنعت و همچنین تمایل به ورود به آن را دارند به بهترین شکل از آن استفاده نمایند.

این دوره کاملا رایگان است و شما نیازی به پرداخت هزینه بابت مطالعه آن ندارید. این دوره غیر حضوری است و محتوای آن به صورت متنی و در آینده به صورت ویدیویی است. در این دوره آموزشی سعی شده است تا به معرفی تجهیزات برق خورشید، طراحی انواع نیروگاه خورشیدی و مباحث تکمیلی بپردازیم که در ادامه به معرفی سرفصل های آن پرداخته شده است. همچنین شما می توانید با بازخوردهای خودتان از طریق کامنت زیر هر بخش آموزشی به قوی تر شدن این دوره آموزشی، کمک نمایید.

مشخصات دوره آموزش برق خورشیدی

در این دوره که در ابتدا به صورت جزوه آموزشی و سپس به صورت ویدیو در سایت و شبکه های اجتماعی سولارنیرو قرارداده می شود، قصد داریم شما را با موارد زیر آشنا نماییم:

  • آشنایی با مبانی برق و الکترونیک
  • آشنایی با انواع نیروگاه خورشیدی و انتخاب بر اساس نیاز مشتری
  • آشنایی با قطعات اصلی و فرعی نیروگاه خورشیدی
  • آشنایی با فرایند طراحی نیروگاه خورشیدی مجزا از شبکه OFF Grid
  • نکات مهم اجرایی و عیب یابی پکیج برق خورشیدی جدا از شبکه
  • آشنایی با فرایند طراحی نیروگاه خورشیدی متصل به شبکه ON Grid
  • نکات مهم اجرایی و عیب یابی نیروگاه خورشیدی متصل به شبکه
  • مباحث تکمیلی و پروژه های خاص برق خورشیدی

محتویات این دوره آموزشی به صورت مکرر به روزرسانی می شود و تلاش می شود هر هفته مطالبی جدید به دوره آموزشی اضافه شود. همچنین شما عزیزان می توانید در قسمت مجله اینترنتی سولارنیرو ، مطالبی جدید، آموزشی و مرتبط با صنعت برق خورشیدی را مشاهده و مطالعه نمایید.

To Top