تلفن تماس: ۰۹۱۰۱۶۸۱۱۳۸ - ۰۲۱۸۸۴۵۸۶۱۹

شنبه تا چهارشنبه از ۹ صبح تا ۱۷ و پنجشنبه تا ۱۲:۳۰

یکی از کاربردهای پنل خورشیدی و نیروگاه خورشیدی، تامین برق پمپ آب کشاورزی است. بیشتر پمپ های آب کشاورزی در نقاطی دور از دسترس برق است و استفاده از دیزل ژنراتور و موتور برق دردسر های خودش را دارد. به همین دلیل بسیاری از کشاورزان در چند سال اخیر به سمت پمپ آب خورشیدی روی آورده اند و از پنل خورشیدی برای تامین برق پمپ آب کشاورزی خود استفاده می کنند. به طور کلی 2 روش برای استفاده از برق خورشیدی در این زمینه وجود دارد.

روش اول استفاده از پمپ آب معمولی تک فاز یا سه فاز است که پنل خورشیدی به واسطه یک مبدل به آن متصل می شود. در این روش لازم نیست کشاورز پمپ آب خود را عوض کند و می تواند همان پمپ آب قدیمی را تبدیل به پمپ آب خورشیدی نماید. اما در روش دوم، از پمپ آب جریان مستقیم استفاده می شود و به طور معمول پنل خورشیدی به صورت مستقیم و یا با درایور مخصوص پمپ به پمپ آب متصل می شود.

تخمین هزینه لازم برای اجرای یک پروژه پمپ آب خورشیدی نیازمند اطلاعات خیلی ساده است و کشاورز باید برای تخمین هزینه، توان پمپ خود را به کارشناسان ما اعلام نماید. توان پمپ بر حسب اسب بخار یا کیلووات بر روی پلاک پمپ درج می شود. تخمین هزینه بر اساس این توان درج شده به مشتری اعلام می شود. در صورتی که پمپ در دسترس نبوده و یا هنوز اقدام به تهیه پمپ آب نکرده اید، لازم است با یک کارشناس آبیاری در مورد پمپ مشورت و توان مورد نیاز را به کارشناسان ما اعلام نمایید.

لازم به ذکر است که تمامی پمپ های آب خورشیدی به طور معمول در ساعات روشنایی روز فعالیت می کنند و در ساعات تاریکی غیر فعال هستند. استفاده از باتری در پروژه های پمپ آب به طور معمول صرف اقتصادی ندارد.

تماس با ما

اطلاعات تماس با سولارنیرو

برای تماس با کارشناسان مجموعه سولارنیرو می توانید از طریق خطوط ارتباطی زیر اقدام نمایید. کارشناسان ما برای روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۹ صبح تا ۵ بعد از ظهر و برای روزهای پنجشنبه از ساعت ۹ صبح تا ۲ بعد از ظهر پاسخگوی سوالات شما هستند. روزهای جمعه و روزهای تعطیل رسمی امکان پاسخگویی وجود ندارد.

آدرس دفتر

تهران، خیابان شریعتی، بالاتر از مطهری
خیابان اندیشه نهم، پلاک ۱۳، واحد ۲۹

پست الکترونیکی
To Top