تلفن تماس: ۰۹۱۰۱۶۸۱۱۳۸ - ۰۲۱۸۸۴۵۸۶۱۹

شنبه تا چهارشنبه از ۹ صبح تا ۱۷ و پنجشنبه تا ۱۲:۳۰

قیمت استراکچر

شرکت سولارنیرو از سال 1394 به دلیل کمبود سازه خورشیدی استاندارد در ایران، اقدام به تولید استراکچر های فولادی با پوشش گالوانیزه گرم با تکنولوژی CFS و LSF نموده است. سازه خورشیدی تولید شده توسط این شرکت از کیفیت بالایی برخوردار است و استفاده از این سازه در پروژه های مهم و دولتی گویای این مورد است. در طول مدت فعالیت این شرکت بیش از 10 مگاوات سازه به صورت خرد  تولید و در اختیار مجریان نیروگاه های خورشیدی شده است. در حال حاضر سازه های این شرکت به صورت آماده و تیپ در انبار موجود و امکان تحویل فوری وجود دارد.

لیست قیمت تجهیزات برق خورشیدی و نیروگاه خورشیدی متصل به شبکه به شرح زیر است. شما می توانید قیمت هر کدام از تجهیزات اصلی نیروگاه خورشیدی را از لیست زیر مشاهده نمایید. تمامی تجهیزات لیست موجود است. در صورت خرید تعداد از تجهیزات زیر درصد تخفیف همکاری لحاظ خواهد شد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تجهیزات برق خورشیدی موجود در لیست زیر می توانید با کارشناسان ما در سولارنیرو در تماس باشید.

4 نظر برای این نوشته ثبت شده است

    1. درود بر شما لطفا برای دریافت قیمت استراکچر پنل خورشیدی با کارشناسان ما به صورت تلفنی در تماس باشید با تشکر

  • سلام لطفا قیمت استراکچر گالوانیزه برای پانل خورشیدی را اعلام فرمایدد. برای 5 ، 10 و 15 کیلو وات تشکر

    1. سلام برای محاسبه تعداد پایه مورد نیاز در یک سیستم خورشیدی، نیاز به اطلاعات بیشتری می باشد. لطفا با کارشناس ما و یا دفتر تماس بگیرید

  • لطفا نظر خودتون رو با ما به اشتراک بگذارید

    To Top