تلفن تماس: ۰۹۱۰۱۶۸۱۱۳۸ - ۰۲۱۸۸۴۵۸۶۱۹

شنبه تا چهارشنبه از ۹ صبح تا ۱۷ و پنجشنبه تا ۱۲:۳۰

لیست قیمت انواع موتور برق های گازسوز

در حال حاضر متاسفانه موتور برق گازسوز موجود نیست و اطلاعاتی هم در این زمینه در دسترس نیست

لیست قیمت تجهیزات برق خورشیدی و نیروگاه خورشیدی متصل به شبکه به شرح زیر است. شما می توانید قیمت هر کدام از تجهیزات اصلی نیروگاه خورشیدی را از لیست زیر مشاهده نمایید. تمامی تجهیزات لیست موجود است. در صورت خرید تعداد از تجهیزات زیر درصد تخفیف همکاری لحاظ خواهد شد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تجهیزات برق خورشیدی موجود در لیست زیر می توانید با کارشناسان ما در سولارنیرو در تماس باشید.

5 نظر برای این نوشته ثبت شده است

  • سلام برای استفاده از موتوربرق گازسوز دریک مطب دندانپزشکی که علاوه برموارد عمومی مانند کولر ویخچال وروشنایی باید از کمپرسور هوا نیز استفاده شود ازچه توانی باید استفاده کرد وبطور دقیق چطور توان مورد نیاز را محاسبه میشود؟

    1. سلام برای محاسبه دقیق توان موتور برق، ابتدا توان مصرفی تجهیزات الکتریکی و الکترونیکی رو یادداشت و با یکدیگر جمع نمایید. به طور معمول توان بر روی پلاک فلزی یا یک برچسب روی تجهیزات نوشته می شود و واحد آن وات W است. در برخی از تجهیزات مثل کولر های آبی، پمپ ها و موتور ها، توان بر اساس اسب بخار hp نوشته می شود که هر اسب بخار معادل 745 وات است. در نهایت پس از جمع تمامی توان ها، بهتر است توان موتور برق حدود 2 برابر توان مصرفی مجموع باشد. به طور مثال یک کولر آبی با پمپ 1 اسب دارای توان مصرفی 745 وات است اما در لحظه استارت ممکن است تا 1500 یا حتی در برخی موارد تا 2000 وات توان مصرفی داشته باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر می تونید با کارشناسان ما در دفتر تماس حاصل نمایید.

  • سلام شما میتوانید از موتور برق با توان خروجی بالاتر از 1.5 کیلووات استفاده نمایید لطفا برای دریافت قیمت و مشخصات انواع موتور برق با دفتر تماس حاصل نمایید با تشکر

  • قیمت موتور برق گازسوز برای روشن کردن موتوراب چاه عمیق

    1. با سلام و احترام برای اطلاع از قیمت لطفا با دفتر تماس حاصل نمایید با تشکر

  • لطفا نظر خودتون رو با ما به اشتراک بگذارید

    To Top