تلفن تماس: ۰۹۱۰۱۶۸۱۱۳۸ - ۰۲۱۸۸۴۵۸۶۱۹

شنبه تا چهارشنبه از ۹ صبح تا ۱۷ و پنجشنبه تا ۱۲:۳۰

نصب نیروگاه خورشیدی بر روی پشت بام‎های کالیفرنیا اجباری شد

کالیفرنیا پیشرو در نیروگاه خورشیدی خانگی

کالیفرنیا اولین ایالتی خواهد بود که نصب نیروگاه خورشیدی بر روی پشت بام‎ها در منازل جدید آن اجباری خواهد بود و استفاده از پنل خورشیدی در این ایالت به امری عادی بدل خواهد شد. به این ترتیب بیشتر منازلی که بعد از اول ژانویه 2020 ساخته شوند ملزم به استفاده از نیروگاه خورشیدی هستند و البته این امر موجب افزایش حداقلی 10000 دلاری منازل می شود.

استفاده از نیروگاه خورشیدی که زمانی کالای تجملی محسوب می شدند امروزه به کمک قوانین اینچنینی به یکی از اصلی ترین روش‎های تولید انرژی شده است و تولید گاز های گلخانه ای را کاهش می دهد.

در پایان سال 2017 آمریکا 10.4 گیگا وات تولید داشته است که این میزان 6 برابر میزان 5 سال گذشته بوده است. البته افزایش قیمت مسکن در کالیفرنیا بزرگ ترین مانع در مسیر پییش رو است و خریداران از پرداخت هزینه‎های اضافه برای نیروگاه خورشیدی منازل استقبال نخواهند کرد.

این سیاست جدید عموما برای منازل مسکونی شخصی و تک واحدی در نظر گرفته شده و همچنین استثنائاتی برای منازلی که در سایه قرار دارند و از نور خورشید بهره نمی برند وجود دارد.

اگرچه هزینه‎ی نیروگاه خورشیدی باعث افزایش قیمت خانه ها تا 10000 دلار می شود اما در طول سی سال در حدود 19000 دلار هزینه ی مصرف انرژی را کاهش می دهد.

منبع : California to become the first state to require solar on new homes

در صورت وجود هرگونه سوال و یا نیاز به مشاوره در زمینه احداث نیروگاه خورشیدی می توانید با کارشناسان ما در سولارنیرو در تماس باشید.

لطفا نظر خودتون رو با ما به اشتراک بگذارید

آلودگی هوا چالش جدید نیروگاه خورشیدی در چین
پست بعدی

آلودگی هوا، چالش جدید تولید انرژی خورشیدی در چین

To Top