تلفن تماس: ۰۹۱۰۱۶۸۱۱۳۸ - ۰۲۱۸۸۴۵۸۶۱۹

شنبه تا چهارشنبه از ۹ صبح تا ۱۷ و پنجشنبه تا ۱۲:۳۰

آشنایی با برند AE SOLAR آلمان

پنل خورشیدی AE SOLAR

کمپانی AE SOLAR توسط دکتر الکساندر میر و برادرانش در شهر کونیگزبرون ایالت بایرن کشور آلمان در سال ۲۰۰۳ تاسیس و تا به امروز یکی از برند های معتبر تولید کننده سلول و پنل خورشیدی در جهان است که جوایز و استاندارد های مختلفی نیز دریافت کرده است.

برند AE مخفف واژه Alternative Energy به معنی انرژی جایگزین است. این شرکت اروپایی به صورت جدی بر روی تولید پنل خورشیدی با کیفیت کار می کند و نوآوری از مهم ترین اهداف شرکت در تولیداتش است. برند AE SOLAR در اروپا و آسیا دارای کارخانه مجهز تولید پنل خورشیدی است و در حال حاضر با بیش از ۹۵ کشور در جهان همکاری می کند. در حال حاضر بیش ۳۲۰۰ نیروگاه خورشیدی بزرگ در سطح جهان با پنل خورشیدی AE SOLAR راه اندازی شده است.

در ایران پنل خورشیدی AE SOLAR تقریبا از سال 96 به صورت گسترده و انبوه وارذ کشور شد و امروزه بیش از چند ده مگاوات نیروگاه خورشیدی متصل به شبکه و جدا از شبکه توسط این پنل خورشیدی با کیفیت تجهیز شده است. تولیدات کمپانی AE SOLAR در تنوع گسترده ای بوده و تا به حال پنل های خورشیدی 165 وات، 265 وات، 275 وات، 310 وات، 330 وات، 370 وات، 400 وات، 450 وات، 500 وات، 550 وات و 570 وات در دو نوع مونوکریستال و پلی کریستال به صورت گسترده به کشور وارد شده است.

پنل های خورشیدی این برند دارای گارانتی فیزیکی و راندمان خروجی است که در تمامی دیتاشیت ها به صورت دقیق ذکر شده است. برند AE SOLAR همیشه در حال نوآوری و توسعه به روز محصولات است و در حال حاضر پنل های خورشیدی با جدیدترین تکنولوژی روز تولید و روانه بازار می کند.

4 نظر برای این نوشته ثبت شده است

  1. درود بر شما
   تمامی محصولات برند AE SOLAR علاوه بر برچسب سریال دارای یک چیپ NFC داخلی هستند. شما با نصب نرم افزار AE SOLAR بر روی موبایل خودتون می تونید علاوه بر اسکن بارکد، چیپ NFC رو هم اسکن کنید تا علاوه بر تایید اصالت، تاریخ تولید پنل و اطلاعات اضافه دریافت کنید

 • چقدر اختلاف قیمت بین پنل خورشیدی آلمانی با ایرانی یا چینی هست؟ صرف اقتصادی با خرید کدومه؟

  1. درود بر شما اختلاف ها در حدود 1 سنت دلار هست. در انتخاب پنل خورشیدی، علاوه بر تکنولوژی، گارانتی و خدمات پس از فروش از اهمیت بالایی برخوردار است

 • لطفا نظر خودتون رو با ما به اشتراک بگذارید

  آشنایی با پنل خورشیدی AESOLAR سری AURORA
  پست قبلی

  آشنایی با پنل خورشیدی سری AURORA از برند AE SOLAR

  To Top