تلفن تماس: ۰۹۱۰۱۶۸۱۱۳۸ - ۰۲۱۸۸۴۵۸۶۱۹

شنبه تا چهارشنبه از ۹ صبح تا ۱۷ و پنجشنبه تا ۱۲:۳۰

تجهیز 75 درصد منازل آمریکا با نیروگاه خورشیدی

سوال این است که چه مقدار از برق مورد نیاز در آمریکا می‌تواند توسط پنل خورشیدی نصب شده روی پشت بام تامین شود ؟

پاسخ در گزارش آزمایشگاه بین المللی انرژی می‌باشد .

تولید انرژی فتوولتائیک خانگی در آمریکا بر روی خانواده‌های با سطع درآمد کم تا سطح درآمد متوسط تمرکز دارد. این سطح برای 80 درصد کسانی که درآمد پایین تا متوسط دارند تعریف شده‌است و تولید انرژی امروزه گسترش یافته و فراتر رفته است و محدود به خانوارهای با درآمد بالا نمی شود .

در ابتدا استفاده از تجهیزات خورشیدی منحصر به خوانواده‌های پر درامد بوده است و امروزه به دلیل کاهش هزینه‌های سیستم‌های خورشیدی این استفاده در بین اقشار مختلف گسترش یافته است .

کارکرد و بازده‌ی سیستم‌های خورشیدی بر روی پشت بام‌ها به ساختمان و جهت گیری آن بستگی دارد . در آب و هوای سرد ساختمان‌ها به گونه‌ای ساخته می‌شوند که بیشترین نور خورشید را دریافت کنند پس شهر‌هایی مانند آلاسکا و مونتانا پتانسیل بیشتری برای نیروگاه خورشیدی دارند تا شهر هایی مانتند اریزونا   .

کاهش هزینه‌های نیروگاه خورشیدی باعث گسترش استفاده و رسیدن به حد 971 گیگاوات می‌باشد و پیش بینی می شود تا سال 2050 بیش از 30 درصد برق جهان از این طریق تامین شود .

البته تحقیقات پیش بینی دقیقی ، برای پایداری یا کاهش هزینه‌های نیروگاه خورشیدی در آینده نکرده اند اما با استفاده از تکنولوژی روز می توان به آن دست یافت .

منبع مقاله :  rooftop solar power geard to pwer 75% of homes in the us

در صورت نیاز به هرگونه مشاوره در زمینه احداث نیروگاه برق خورشیدی می توانید با کارشناسان ما در سولار نیرو در تماس باشید .

سولارنیرو تامین کننده تجهیزات نیروگاه خورشیدی در سطح کشور

لطفا نظر خودتون رو با ما به اشتراک بگذارید

لیست بهترین تولید کنندگان پنل خورشیدی Tier 1
پست بعدی

لیست بهترین پنل خورشیدی TIER 1

آلودگی هوا چالش جدید نیروگاه خورشیدی در چین
پست قبلی

آلودگی هوا، چالش جدید تولید انرژی خورشیدی در چین

To Top